המלצות

המלצות נוספות בקישור.

דברים שנאמרו בסיום טיפול:

ד' (29), אמא לשניים: "חשבתי שלהיות אמא זה הסיוט של חיי. הייתי מותשת. העונשים שנתתי לא עזרו ולא ידעתי מה לעשות. היו רגעים שאפילו שנאתי את ילדיי. לא האמנתי שיש בי כוחות, לחנך את הילדים שלי, להראות להם את הדרך הטובה להתנהג. עכשיו אני מנהלת את הזמן ואת סדרי העדיפויות של המשפחה שלי. אני מרגישה שאנחנו משפחה! אני אוהבת את הילדים וגם את עצמי. תודה שאתם קיימים!!!"

א' (בן 5): "אני רוצה לומר תודה שבזכותך, למדתי לשלוט בכעס שלי. להירגע, ולא להרביץ לילדים אחרים, ולדבר בשקט. ".

ג' (בן13): "פעם הייתי מרגיש שאני צריך לעשות המון דברים, כדי להרגיש נחשב וטוב מספיק. היום אני מבין שכולנו שווים, גם בלי הפוזות, ובלי לעשות רושם".

ש' (בת 15, התחילה טיפול על רקע של הפרעות אכילה): לפני שנה חשבתי שאף אחד לא מקשיב לי ולא דואג לי. לא רציתי בגלל זה להשתתף בפעילויות חברתיות, נשארתי בבית כי כל הזמן הרגשתי כאבי בטן, ולא הלכתי לבית ספר יותר מחודשיים. עשיתי תהליך ארוך, והיום אני יודעת שלא לאכול רק יפגע בי, ואני שומרת על עצמי. פרצתי הרבה מחסומים ודעות קדומות שהיו על עצמי והיום אני מקבלת את עצמי באהבה. ".

נ' (בן 9) "השנה שעברה היתה הסיוט הכי גדול של חיי, עשו עליי חרם, לא הזמינו אותי ליום מים ולטיול אופניים ביום כיפור. לא היה לי אפילו חבר אחד. עכשיו אני יותר מבין מה קורה, אני מתייחס יפה ונמצא עם מי שמתייחס אלי יפה. ויש לי שני חברים, שממש כיף לי איתם!!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *