אודות

אודות מכון לב ארי

מכון לב ארי בפרדסיה שוכן במקום שקט, דיסקרטי ונעים. המכון מתמחה בטיפול רגשי לילדים ולמבוגרים.

המכון דוגל בהענקת שירות מקצועי, יעיל ואוהב. אנו משלבים את מיטב הגישות המעודכנות, במגוון טיפולים פסיכותרפויטיים: תרפיה באומנות, דרמה תרפיה, לצד פסיכותרפיה, פסיכולוגיה קלינית, הדרכת הורים, טיפול דיאדי, זוגי ומשפחתי, טיפולים קבוצתיים ממוקדים בחיזוק מיומנויות חברתיות.

על הצוות

מאיה לב ארי –

מייסדת המכון. עוסקת בפסיכותרפיה דינמית מבוגר וילד. מומחית ליחסי הורים וילדים, מיומנויות חברתיות וחרדה. EMDR למבוגרים וילדים, טיפול דיאדי וכלים מעולם הCBT והטיפול בדרמה וסיפור. מדריכת הורים. מטפלת קבוצתית, מדריכה מטפלים (סופרוויז'ן)

מרצה בקורסים:
– גישות ושיטות בפסיכותרפיה פסיכואנליטית התייחסותית
– מטיפול נרטיבי ועד פסיכולוגיית העצמי
– כל אחד צריך וויניקוט משלו

מרצה בפני חדרי מורים וקבוצות נוער:
50 גוונים של דחיה ושל קבלה. 

"#יציאה מציר החרם" – גישה טיפולית שהגתה מאיה לב ארי לטובת מעבר מחוויה של דחייה לחוויה של קבלה בחיי ילדים ומבוגרים.

גנית סודאי -

רכזת ומנחה סדנאות לחיזוק מיומנויות חברתיות. תרפיסטית בדרמה ומשחק. מומחית בפיתוח מיומנויות חברתיות – עוסקת בנושא למעלה מ15 שנים.

בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים בעלי לקויות למידה ותקשורת – AD/HD PDD, SCD אספרגר, ליוותה ילדים רבים הנמצאים על הקשת האוטיסטית, במשך שנים רבות גם כמטפלת קבוצתית בכירה במתי"א עמק חפר ובמרכז מת"י.

ריבי

מטפלת זוגית ומשפחתית, עו"ס, תרפיסטית באומנות, מדריכת הורים .
מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים בנושאים של חרדה, מיומנויות חברתיות, חרם, חרדות, תקיפה מינית, פוסט טראומה, גירושין, משברים קלים עד קשים, התמודדות עם פשיעה במשפחה, אובדן. משלבת EMDR, מיינדפולנס.

טובי

פסיכולוג חינוכי, מחבר הספר "הכל חרדות". בעל ניסיון רב שנים בטיפול במבוגרים ובילדים אינטגרטיבי.
משלב טיפול קוגניטיבי התנהגותי עם טיפול דינאמי וEMDR.
מטפל דיאדי.
יועץ זוגיות.

אסנת

מטפלת באומנויות בהורים וילדים מתוטך אסרטיביות שמשולבת ברוך ורגישות. תוך כדי הטיפול מפעילה במגוון כלים את כלל החושים של המטופל החל במישוש ומגע ועד שמיעה ראיה ואפילו ריח. בין הכלים אשר תפגשו הן ארגז חול, עבודה עם גואש, תיאטרון בובות ועוד...

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

— 01

פסיכותרפיה דינאמית

הפסיכותרפיה מהותה לחשוב רגשות, ולתת להם מקום. היא מדגישה את תפקיד מערכות היחסים בנפש האדם, כגורם משמעותי המשפיע על האישיות ועל בריאותו הנפשית של הפרט. לפיה האדם נולד עם נטייה לחפש קרבה לאחר. הפסיכותרפיה מרחיבה את אופני החשיבה אודות יחסים, ייעול מנגנוני ההגנה, התמקמות העצמי בתוך זהות עצמית מגובשת.

 

 

— 02

EMDR

EMDR זאת גישה מהפכנית בעולם הפסיכותרפיה הכוללת בתוכה את עיקרי כל הגישות שקדמו לה ומשלבת הבטים פסיכו-נוירו-סומטים (פיסכולוגיים-רגשיים-קוגנטיביים-גופניים). ייחודיות השיטה היא על בסיס ההבנה שאנחנו פועלים מתוך רשת זיכרון אשר דרכה אפשר למצוא את התקיעות בחיים ולהקהות את הכאב המפריע לנו בחיים.

 

 

 

— 03

מיומנויות חברתיות

טיפול ממוקד במיומנויות חברתיות במכון לב ארי מאפשר למשתתפים למפות ולהבין טוב יותר סיטואציות חברתיות, ולהתאים את עצמם לסיטואציה. הטיפול מעודד פיתוח של יכולות וכישורים חברתיים. הטיפול מוצע לילדים מגיל גן ועד מבוגרים. ותכניו מותאמים לגילאי המשתתפים.

 

 

 

— 04

טיפול דיאדי

שיטת טיפול פסיכו-תרפויטית, ששמה את הקשר בין ההורים והילד במרכז. מטרתנו בטיפול הדיאדי היא לשפר את התקשורת, לחזק את הקשר ולאפשר יחסים טובים בין ההורה לילד. מהות הטיפול הדיאדי ליצור קירבה והבנה הדדית. — 05

טיפול בחרדה​

הגישה הטיפולית של מכון לב ארי מאפשרת טיפול ממוקד בחרדה על כל סוגיה:

חרדה חברתית, חרדת נטישה, חרדת ביצוע, חרדת בחינות, חרדת כישלון, פחד ממחויבות ופחד משינויים. מעבר לכך אנחנו גם מטפלים בפוביות שונות כגון חרדת טיסה, פחד ממעליות, פחד נהיגה, פחד מהתמודדות עם בירוקרטיה, פחד מנסיעה,  ועוד.

— 06

טיפול בOCD

הגישה הטיפולית בOCD במכון לב ארי עושה שימוש בEMDR, בכלים קוגניטיביים התנהגותיים ועוד, במטרה לעזור בצמצום הצורך בטקסים ובהפחתת האובססיביות בחיים לטובת זרימה וגמישות המאפשרים תפקוד יומיומי טוב יותר.

 

 

 

דילוג לתוכן