קבוצת ביטוי באומנות – חדש ברעננה!

סדנת קשיבות וביטוי עצמי. העצמי שאני עכשיו. העצמי של בדרך כלל. העצמי שרוצה לומר דברים.  ביחד, אנחנו מציירים אותו, יוצקים, מערבבים, לשים ומפסלים. הדף, הבד, החומר, הם סוג של מיכל לכל מה שנמצא על ליבכם. מתוכו לפעמים נפתחים נתיבי יצירה חדשים ומפתיעים. מתאים לילדים ולמבוגרים. ובהתאם לצרכים האישיים, לפעמים יצירה הופכת למשחק, לריקוד, לשיר, לסיפור, לשיחה. היצירה לא צריכה להיות יפה או מדויקת. זה לא שיעור.

הקבוצה מהווה מיכל ליצירות, רגשות ומחשבות, שמתעוררים ומשתנים. זהו מקום לבטא את מי שאתם עכשיו.

אז אם זה הזמן שלכם ליצור את עצמכם ולייצר ואת חייכם, אתם מוזמנים ביחד איתנו, להפנות זרקור אל דף, מכחול, חימר ופלסטלינה ולמצוא עולם פנימי עשיר. בכל מפגש אתם בוחרים מה להביא ובאיזה אופן.

כיצד מסייעת הבעה יצירתית לתהליך רגשי? תרפיה באומנויות מאפשרת ביטוי במקומות שבהן נגמרות לפעמים המילים. ודווקא שם אפשר למצוא אותן מחדש. דרכי הבעה יצירתיות הן בלתי אמצעיות וככאלו הן מאפשרות לבטא את החוויה האישית גם כאשר אין בכוחן של המילים לתאר ולהכיל אותה. תהליכי יצירה ידועים בכוחם המרפא והמזכך. הם מזמנים מפגש רב חושי עם חומרים מגוונים ומפעילים את את המשתתפים גופנית, קוגניטיבית, מוטורית ורגשית. בין המשתתפים נוצרת גם דינמיקה קבוצתית תומכת ומרגשת, באוירה חמה ואוהבת של גילוי עצמי לצד גילוי האחר. המשותף לנו והשונה. העיקר הביחד סביב מדורת שבט היוצרים מהלב.

למי זה מתאים?  לילדים, נוער ומבוגרים.

יתרונות הקבוצה:

  • חיבור לעצמי
  • חיזוק הכוח לחיים
  • קבוצות קטנות ותומכות
  • אוירה כייפית, משפחתית של ריגוש ויצירה

אין כל צורך בניסיון קודם ביצירה!!

הטיפול באומנויות יכול לשלב שיחות, אומנות פלסטית, פיסול, סיפור או דרמה , Play Therapy – לפי רצון וצרכי המשתתפים.

עוד על מה עושים בסדנאות של ביטוי עצמי באומנות במכון לב ארי בסרטון הזה – חדש במכון לב ארי ברעננה!!

מנחות:
ריבי שקד – תרפיסטית באומנות בשילוב EMDR ומיינדפולנס ועו"ס 
אסנת רוטמן – תרפיסטית באומנות ומדריכת הורים

להרשמה לסדנה ברעננה, חייגו 09-7610595
לתאום פגישה עם תרפיסטית באומנויות לפגישות פרטניות בפרדסיה סמסו את המילים 'תרפיה באומנות' + שם וגיל הפונה ל: 054-6696777, או התקשרו ל 09-8800400.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *